044231156 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 10
Sot 22:05 ,

Shitet nissan terrano disell 4x4 rks e qlajmruar

2 850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 ,

Shitet shtepia 170 m2 me 4 ari oborr

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
10 Gush 17:33 ,

Landrover discovery me klim gjendje shum tmir

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim