044249808 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 243

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 044249808,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 044249808 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:32 ,

BMW 5 2.0 BENZIN E REGJISTRUAR 2004 ME 6 SHPEJTSI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 ,

SEAT CORDOBA 1.2 BENZ 2010 REGJIS 9MUAJ

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:27 ,

MERCEDES SPRINTER 208 CDI 2003 REGJIS 3 MUJ

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:26 ,

MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK I REGJISTRUAR 4muj

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:23 ,

MERCEDES C 220 CDI BLUETEC AUTOMATIK REGJ I PARË KS

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 07:36 ,

GOLF VI 1.6 TDI 2011 DSG AUTOMATIK RKS

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 07:33 ,

GOLF VII AUTOMATK I POSADOGANUAR DHE REGJISTRUAR

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 07:31 ,

RENO LAGUNA 2.0 DISELL 2008 RKS ME MUNDSI NDRRIMI

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 07:29 ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDI 2008 I REGJISTRUAR

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Qer 07:27 ,

MERCEDES E 220 CDI 2009 REGJ i PAR KS, BLUETHEC

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 07:01 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 07:52 ,

FIAT FIORINO 1.3 JTD RKS ME KLIM 2010,(NDRROHET)

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 07:55 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 16:43 ,

I SHITUR

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 08:56 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 22:26 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 17:04 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 07:36 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 07:24 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 14:40 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 17:04 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 08:45 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 08:37 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 15:36 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Pri 08:08 ,

U SHIT

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 17:53 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 09:18 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 19:45 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 19:37 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 17:15 ,

U SHIT

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 07:50 ,

U SHIT

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 12:29 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 12:22 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 08:45 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 22:34 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 19:28 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 15:28 ,

U shit

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 08:42 ,

U shit

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 08:44 ,

U shit

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 10:42 ,

U shit

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:22 ,

NISAN TERRANO II 2.7 TDI 4X4 99 ME MUNDSI NDRRIMI

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 07:22 ,

U shit

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 08:10 ,

U shit

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 07:52 ,

U shit

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 18:14 ,

U shit

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 07:41 ,

U shit

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 044249808 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione