044266586 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 044266586,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 044266586 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Qer 23:01 ,

Shitet Banesa Bregu i dillit u shite

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Qer 20:39 ,

Volvo v50

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 13:20 ,

Banesa ne Fushe Kosove 70m

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
05 Mar 07:49 ,

Chevrolet captiva

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 20:02 ,

Shitet Passat 3c u shite

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 10:44 ,

BMW X6 xdrive 35

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 20:58 ,

Jeep Grand Cherokee U Shit

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 19:09 ,

Shitet Golf V u shit

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 11:34 ,

U shit Škoda Oktavia

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 23:36 ,

Shitet Shtepia IG construction

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
29 Jan 09:58 ,

Shitet Passat 3c u shite

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 10:08 ,

Vw passat 3c

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 00:06 ,

VW passat GT sport

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 05:33 ,

Shitet Passat 3c GT

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 07:43 ,

VW Passat 4+ u shit flm

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 17:37 ,

Shitet Mercedes c220 u shit flm

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 07:48 ,

Citroen C3 U shit flm

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 10:16 ,

U shite VW Passat 4 TDI

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 00:07 ,

U shit flm VW Sharan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 00:21 ,

U shit Banesa ne Apolloni

34 500 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Dhj 12:00 ,

VW Passat 3 TDI U shite flm

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 14:38 ,

Opel Astra G U shite flm

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 00:28 ,

U shite flm Opel Zafira

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Nën 00:19 ,

Opel Zafira U shite flm

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 22:51 ,

VW Golf 3 -95 U shite flm

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 15:03 ,

Renault Megane -05 U shite flm

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 14:47 ,

Shitet Passat 2 u shite flm

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 00:06 ,

VW Passat dizel -02 U shite flm

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 00:15 ,

Fiat Stilo -03 U shite flm

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Korr 00:17 ,

Audi A6 CH -06 U shite flm

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 15:14 ,

U shite Fiat Punto flm merrjep

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 08:23 ,

Banesa ne Prishtine Ushit flm

41 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
30 Maj 08:19 ,

Opel Astra TD -97 Ushit flm

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 044266586 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione