044566000 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 114
Sot 14:02 ,

VW Tiguan 2.0tdi 4Motion Offroad Rks

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 ,

Audi a6 Allroad 3.0tdi Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 18:22 ,

Peugeot 308 1.6b #iShitur

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 20:58 ,

Fiat Panda I shitur.

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Pri 19:09 ,

VW Caddy 1.6tdi #iShitur

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Shk 15:41 ,

Citroen c3 1.4hdi exstra me libra servisi

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Shk 10:04 ,

Citroen c3 1.4 hdi i posa ardhun RKS viti 2010

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim