044896738 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 206

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 044896738,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 044896738 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:00 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM RKS 8 MUJ

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 ,

VW GOLF 3 1.9 DIZELL RKS VITI 93

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:26 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 17:41 ,

Blej vetura Te Ndryshme ne ter kosoven 500 deri 3000 ero

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 12:57 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 09:25 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 21:42 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 07:06 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 22:38 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 13:27 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 06:33 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 07:42 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 17:31 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 18:19 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 07:22 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 17:28 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 22:14 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 20:51 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 09:49 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 18:06 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 20:45 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 20:44 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:23 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 17:04 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 23:12 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 16:42 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 21:20 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 10:17 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 15:37 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 18:09 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 09:45 ,

VW GOLF 3 1.9 DIZELL RKS

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 19:59 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 15:17 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 09:10 ,

VW PASSAT 1.9 TDI KLIM RKS 10 MUJ VITI 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 12:34 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI KLIM RKS 3 MUJ BOJ NDERRIM

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 16:16 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 20:58 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 14:40 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 18:55 ,

AUDI A4 1.9 TDI (i) KLIM RKS 10 MUJ 4X4 QUATRO

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 18:55 ,

USHITTT FLMMM

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 15:06 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 16:50 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Tet 08:20 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 13:37 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 15:40 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 20:18 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 13:02 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 21:05 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 044896738 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione