044896738 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 162
Dje 20:38 ,

GOLF 5 2.0 TDI 140 PS KLIM RKS 1 VIT V.P 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 13:37 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 15:40 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 20:18 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 13:02 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 21:05 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 15:32 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 19:23 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 20:52 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 18:53 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Korr 08:43 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 17:37 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 15:45 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 23:35 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 20:55 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 05:26 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 17:26 ,

Ushitt flmmm

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 20:54 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 18:41 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 14:23 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 18:04 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 21:19 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 17:31 ,

Ushittt flmmm

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 17:15 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 22:17 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 22:49 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 21:18 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 08:28 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 08:27 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 18:45 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 15:28 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 11:07 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 12:37 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 16:56 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 22:32 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 14:16 ,

Ushittt flmmmm

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 22:35 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 16:49 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 21:45 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 15:24 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 15:40 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 14:17 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 14:58 ,

Ushitt flmmm

18 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 21:02 ,

Ushitt flmmm

31 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 23:29 ,

Ushitt flmmm

14 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 12:14 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 14:25 ,

Ushitt flmmm

13 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 15:03 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 22:22 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999


Në fillim