106 941 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 365

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 106 941,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 106 941 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:35 ,

BMW 320Ì AUTOMATIC VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:56 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 ,

MERCEDES E 220.CDI BLYFFICEENT VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

GOLF6 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:39 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:39 ,

CITRUEN XSARA 1.6 HDI Viti 2009

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 ,

POLO 1.2 TDI BLUMOTION VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 ,

PASSAT 1.9 TDI VITI 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 ,

MERCEDES B KLASS 200 CDI AUTOMATIC VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:18 ,

AUTO BARTJE ALBANI 24/7 SUPER QMIME 044106941

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:18 ,

MERCEDES E KLASS 320 CDI EVO VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:17 ,

MERCEDES C KLASS 320 CDI 4MATIC VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 ,

AUDI A4 2.0 TDI S_LINE AUTOMATIC VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:17 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECOTEC VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:16 ,

MERCEDES M350 CDI AMGLINE 4 MATIC VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 ,

MERCEDES ML270 CDI AUTOMATIC VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 ,

MERDESE ML320 CDI 4MATIC VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 ,

GOLF 6 1.6 TDI DSG AUTOMATIC VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:15 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT LINE VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:15 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECOTEC VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 ,

MERCEDES C 220 CDI FACELIFT VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 ,

GOLF 5 1.9 TDI SPORT LINE VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 ,

CITRUEN C8 2.0 HDI 7 ULSE VITI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:14 ,

AUDI A6 3.0 TDI S_LINE VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:13 ,

MERCEDES E 220.CDI BLYFFICEENT VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:13 ,

HONDAI TRAJEC 2.0 DIZEL 7 ULSE VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

BMW X6 3.0D X DRIVE VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI AUTOMATIC VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:06 ,

BMW X5 3.0D AUTOMATIC VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:06 ,

TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 ,

BMW F10 530D 3.0 FACELIFT VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 ,

BMW 320D 2.0d FACELIFT VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 ,

AUDI A4 2.0 TDI S_LINE VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:04 ,

AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIC VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:04 ,

SHES PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE E DOGANUAR 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 ,

GOLF 4 1.9 TDI SPECIJAL VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 ,

RANGE ROVER 2.2 EVOQUE DYNAMIC 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:03 ,

VV POLO 1.4 TDI BLUMOTION VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 ,

VV PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIC VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 ,

POLO CROS 1.9 TDI BLUMOTION VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:08 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:54 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:47 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 20:01 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 20:00 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 17:22 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 15:53 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 18:46 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 106 941 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

106 941 106 941 106 941 106 941 106 941

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione