2.5 tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2.5 tdi,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 2.5 tdi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:38 ,

Kombi Caravele 2.5 tdi 9 ulse

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:23 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:22 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:13 ,

VW T5 TRANSPORTER 2.5 TDI AUTOMATIK DSG

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:12 ,

VW T5 TRANSPORTER AUTOMATIK DSG

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:13 ,

AUDI A 6 TDI 2.5

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:00 Shitorja ,

VW T5 Maxi 2.5 Tdi - Pa dogan -viti 2006-Me klim

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

Shitet T5 2.5 Tdi Me Klim

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

CRAFTER 2.5 TDI Automatik

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:09 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:46 ,

Krafter me 5 ulse dupellkabin

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

T4 2003 2.5 tdi me 6 ulse

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:50 ,

PASSAT 2.5 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK NE GJENDJE PERFEKTE FULL

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:58 ,

Shes crafter 2.5 tdi friz viti 2007 045505565

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:49 ,

Shes t4 2.5 tdi viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:32 ,

Audi A6 tdi me Kilm

1 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:02 ,

Touareg 2.5 tdi 6 shpejtsi full opsione 04

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:40 ,

VW T4 2.5 tdi Karavell 8+1 ulse rks 6 muj -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:31 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja pa doga 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:31 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja dupllo goma 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:30 ,

Kombi T4 Kamjonet 2.5 Tdi DupellKabin ��������

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:44 ,

VW KOMBI T4 2.5 TDI Manual 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:48 ,

Shes Audi A6 2.5 tdi automatik vp 2002 rks

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:02 ,

VW T4 2.5 tdi Caravelle 8+1 ulse rks 6 muj ndrrim

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:23 ,

Kombi t4 2.5 tdi 9 ulse nlibrez 98 ndrrim

4 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:04 ,

NISSAN PATHFINDER 2.5 TDI 2008 i DOGANUAR DHE REGJISTRIM 10M

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:43 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 07:43 ,

Olsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 07:42 ,

T4 044241116

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:42 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 19:01 ,

Audi a6 2.5 TDI

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 18:14 ,

Audi a6 c4 2.5 tdi rks ndrrim i mundshem

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 12:50 ,

Audi A4 B7 2.5 TDI S-Line Manual 6 Shpejtësi

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 11:03 ,

KOMBI T4 M 2.5 TDI ME DOGAN ISAPIARDHUR

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 11:02 ,

T5 diesel 2.5 me dogan dhe homologim

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 10:49 ,

Pjes per vw t5 2.5 TDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Qer 17:25 ,

Shitet touareg 2.5 TDI full opsion

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 16:45 ,

Kombi t4 2.5 tdi

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 15:48 ,

Passat 2.5 Tdi 4x4

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 09:19 ,

FIAT DUCATO 2.5 TDI ME FTOFJE ❄️❄️ ME DOGAN

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2.5 tdi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

2.5 tdi 2.5 tdi 2.5 tdi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione