Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2001 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2001,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 2001 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:22 Vetura , Mitrovicë

SHITET FIAT PUNTO 1.9 DIZEL RKS 1 VITË

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:05 Vetura , Prishtinë

renault clio 1.4 2001 198 mi tkalume

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:21 Vetura , Pejë

��BMW E39 FULL OPSION VITI PRODHIMIT 2001 M-PAKET��

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:31 Vetura , Gjakovë

Audi a6

4 490 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:28 Vetura , Mitrovicë

Shitet Golf 4 1.9 Tdi Rks 1 vit 049424243

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:17 Vetura , Prishtinë

SHES OPEL ZAFIRA DIZEL 2.0 VITI 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:08 Vetura , Ferizaj

Shitet Pikapi

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:00 Vetura , Prishtinë

Ford Focus 1.8 TDDI RKS 7 muj Viti 2001 Boj Ndrrim

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:45 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

•Mitsubishi L200 2.5 Diesel (4x4) i sapo doganuar!

6 666 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:36 Vetura , Mitrovicë

GOLF 4 TDI 1.9 DIZELL KLIMATRONIK ABS ESP AIRBAG BORDKOMPJUT

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:35 Vetura , Mitrovicë

GOLF 4 TDI 1.9 (I)TKUQE KLIMATRONIK VITI 2001 ME RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:31 Vetura , Ferizaj

Ford fokus

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:23 Vetura , Kastriot

Shitet nisan almeria 2.2 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:21 Vetura , Prizren

Renault scenic

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:13 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:12 Vetura , Vushtrri

Shes Mercedes C270 CDI Automatik Rks 2 Muj Klim Viti 2002 ��

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 17:44 Vetura , Prishtinë

PASAT 1.9 TDI,VITI 2001,RKS,KLIMATRONIK,6 SHPEJTESI

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:52 Vetura , Prishtinë

SHES PIKAP CITROEN DIZEL 1.9 VITI 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:06 Vetura , Gjilan

SMART FORTWO 600cc 2001 AUTOMATIK

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:06 Vetura , Lipjan

Fiat Punto Me Regjistrim

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:41 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi i kuqe

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:08 Vetura , Viti

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN VITI 2001 ME KLIM RKS 1 VITË

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:02 Vetura , Skenderaj

Golf 4 1.9 tdi

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2001 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

2001 2001 2001 2001 2001 2001 2001 2001 2001 2001

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione