208 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 23:44 ,

Peugeot 208 1.6 BlueHDi - Me dogane

8 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:43 ,

BLEJ GOLF 4 DHE 5 , PA DOGAN - PER PJES

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:43 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:43 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:18 ,

Mercedes sprinter i (sapoardhur����)

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:29 Shitorja ,

Peugeot-208,1.6 HDi,SST

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:48 ,

Peugeot 208 1.4 BENZIN MANUAL 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:25 ,

PEUGEOT 208 1.6 BLUEHDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:02 ,

AUDI A6 QUATRO FULL

18 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:29 ,

PEUGEOT 208 AUTOMATIK 1.4 HDI 2014

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:16 ,

G-Rentals Rent a car

25 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Sht 21:10 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 21:09 ,

Banese me qira te posta e madhe ne Daradani

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
22 Sht 16:31 ,

PEUGEOT 208 1.6 e- HDI 2012

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 15:04 ,

Peugeot 208 1.6 Benzin Viti Prodhimit 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 11:03 ,

Peugeot 208 1.6hdi

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 08:13 Shitorja ,

Peugeot 208 1.4HDI AUTOMATIK Me Dogan

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 20:00 ,

Peugeot 208 1.1B

4 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Sht 19:21 ,

Peugeot 208 1.2 VTI Hatchback edition

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 17:16 ,

PEUGEOT 308 1.6 BENZIN 2008 RKS 6MUJ PANORAM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 13:56 ,

SHITET OPEL ANTARA 2.0 DIZEL 2007 MANUEL RKS

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 13:56 ,

SHITET GOLF 5 1.9 TDI 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 13:54 ,

BMW 320 DIZEL 2010 FACELIFT MANUEL 6SHPEJTSI RKS

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 13:54 ,

SHITET MERCEDES C220 DIZEL 2008 MANUEL 6SHPEJTSI

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 13:53 ,

SHITET AUDI Q7 3.0 TDI 2007 RKS FULL OPSIONE

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 13:53 ,

SHITET BMW X1 2.3 DIZEL X-DRIVE 2010 AUTOMATIK RKS

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 13:52 ,

BMW X5 3.0 DIZEL 2009 RKS FULL OPSIONE PANORAM

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 13:51 ,

SHITET AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK 2010 RKS S-LINE

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 13:51 ,

SHITET BMW X3 2.0D X-DRIVE 2011 AUTOMATIK RKS

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 13:50 ,

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.2D TD4 2013 RKS FULL

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:09 ,

Peugeot 1.2 benxin vp 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Sht 09:18 ,

#Peugeote 208 ,2014 me 150.000 km me dogan

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 09:18 ,

#Peugeot 208 HDI 1.4 Diesel Automatik Me dogan

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

  • 208 në kategorinë All Category
  • 208 në kategorinë Vetura
  • 208 në kategorinë All Category
  • 208 në kategorinë Vetura

Në fillim