225 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 19:33 ,

URGJENT Goma Continental 225/55 R18v

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:27 ,

Fellne Me Goma 17

270 EUR


  • 225 45 17 në kategorinë All Category
  • 225 45 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • 225 45 17 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • 225 45 17 në kategorinë Pjesë rezerve
  • 225 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • 225 45 17 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • 225 45 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • 225/40/18 në kategorinë All Category
  • 225 45 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • 225 45 17 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim