225 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 17:12
Linku:
Shitorja ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec AMG LINE

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:43 ,

AUDI A3 2.0 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2010 PA DOGAN

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 ,

Bmw X5 3.0D XDrive 1 VIT RKS Full opsione

11 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 Shitorja ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec AMG LINE

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 ,

Citroen C3 1.6 HDI Exclusive

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 ,

SHITET GOLF 6+ DISEL 1.6TDI AUTOMATIK DSG PA DOGAN

5 888 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • 225 45 17 në kategorinë All Category
  • 225 45 17 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • 225/40/18 në kategorinë All Category
  • 225 45 17 në kategorinë Pjesë rezerve
  • 225 40 18 në kategorinë All Category
  • 225 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • 225/40/18 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • 225 në kategorinë All Category
  • 225/45/17 në kategorinë All Category
  • 225 45 17 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim