310 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 310,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 310 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:57 ,

SHITET SHTEPI DHE 2 LOKALE

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 11:41 ,

BANESA me QIRA në Lagjen Dardania.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:37 ,

Lëshohet Banesa me #QIRA në Aktash

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 10:37 ,

Lëshohet Banesa me #qira në Ulpianë!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 09:43 ,

SHITET SHTEPIA ME DY DYQANE NË GJAKOVĔ

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 09:25 ,

Renault Kangoo 1.5 Dci 70Ps

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 16:56 ,

Lëshohet Banesa me #qira të 4 Llullat!

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
24 Sht 16:56 ,

Lëshohet Banesa me #qira në Rrugen B!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Sht 16:48 ,

Lëshohet Banesa me #qira në Ulpianë!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
24 Sht 16:36 ,

Lëshohet Banesa me #QIRA në Qendër

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Sht 14:07 ,

Banesa në #shitje në lagjen Mati 1

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Sht 13:58 ,

Ofrohet PËR #QIRA Banesë në Rrugen B.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Sht 13:58 ,

BANESA me QIRA në Lagjen Dardania.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Sht 13:26 ,

Lëshohet Banesa me #QIRA tek Ambasada e Zvicrres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
23 Sht 14:39 ,

Lëshohet Banesa me #qira te parku i Qytetit!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
23 Sht 10:19 ,

Lëshohet Banesa me #qira të 4 Llullat!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 310 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 310 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 310 në kategorinë Makina
  • 310 në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • 310 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | Model tjetër
  • 310 MERCEDES në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • 310d në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione