533 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 20:50 ,

SHES Golf 4 Dizell TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:39 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77 KW RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:39 ,

GOLF 6 HIGHLINE 2.0 TDI 140 PS RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:39 ,

GOLF 6 2.0 TDI 140 PS ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:38 ,

GOLF 6 2.0 TDI 140 PS MODEL STYLE 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:27 ,

shes veturen ford mondeo e ardhun nga suedia ne gj

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

  • 533 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 533 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 533 në kategorinë All Category
  • 533 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 533 në kategorinë Traktorë

Në fillim