560 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 17:03 ,

bmw 316 me klim

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 12:14 ,

Peugeot 607

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

  • 560 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 560 në kategorinë All Category
  • 560 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 560 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 560 në kategorinë All Category

Në fillim