560 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 23:09 ,

Fiat Punto Evo 2012 1.4B Rks

4 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Kërkime të ngjashme

560 560 560 560 560 560 560 560 560 560

Në fillim