Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

759 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 759,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 759 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:32 Vetura , Ferizaj

Audi A4 S-Line 2.0 TDI Automatik 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 11:31 Vetura , Ferizaj

Peugeot 208 GT Line 1.6d 2017

9 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 Vetura , Ferizaj

Volvo V40 2.0 Automatik 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:16 Vetura , Ferizaj

VW Touran Automatik i Doganuar

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
26 Nën 16:21 Vetura , Malishevë

Golf 4 Tdi

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Nën 20:21 Banesa , Gjilan

Gjilan

05 Nën 12:16 Vetura , Ferizaj

BMW 216D Gran Tourer Automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 09:42 Tokë/Fusha dhe farma , Gjilan

Tok

2 000 EUR

18 Tet 09:37 Banesa , Ferizaj

Banes

Numri i dhomave: 3
18 Tet 09:36 Tokë/Fusha dhe farma , Fushë Kosovë

Tok

18 Tet 09:35 Shtëpi , Ferizaj

Shtepi

11 EUR

Numri i dhomave: 6
18 Tet 09:30 Tokë/Fusha dhe farma , Lipjan

Tok

6 EUR

18 Tet 09:28 Tokë/Fusha dhe farma , Ferizaj

Tok

06 Tet 16:24 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI 2015 me dogan Auto Faiku

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 15:07 Makina dhe Vegla , Malishevë

Vinqa per ndertim

19 Sht 07:23 Vetura , Prishtinë

T-roc

22 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 08:44 Banesa , Prishtinë

Banesa shtepija tok

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
27 Gush 09:39 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #Qira banesa në Rrugen C!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Gush 11:51 Vetura , Prishtinë

Golf 7

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:51 Hapsirë afariste Dyqane dhe Trafika , Vushtrri

Jepet lokali me qera

800 EUR / muaj

28 Korr 00:23 Banesa , Fushë Kosovë

Banes

Numri i dhomave: 3
26 Korr 23:15 Hapsirë afariste Dyqane dhe Trafika , Vushtrri

Jepet lokali me qera

800 EUR / muaj

29 Qer 21:23 Materiale për ndërtim , Prizren

BOCA TË PLINIT

65 EUR

27 Qer 00:54 Tokë/Fusha dhe farma , Prishtinë

Tok

22 Qer 09:15 Tokë/Fusha dhe farma , Fushë Kosovë

Tok

19 Qer 12:48 Tokë/Fusha dhe farma , Ferizaj

Tok

18 Qer 23:29 Banesa , Prizren

Banes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
18 Qer 23:27 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa

570 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Qer 23:27 Banesa , Prishtinë

Banes

87 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Qer 23:27 Banesa , Fushë Kosovë

Banes

Numri i dhomave: 3
18 Qer 23:27 Banesa , Fushë Kosovë

FusheKosove

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 759 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 75905 në kategorinë Patundshmëri
  • 75914 në kategorinë Patundshmëri
  • 75999 në kategorinë Patundshmëri
  • 75938 në kategorinë Patundshmëri
  • 75918 në kategorinë Patundshmëri
  • 75910 në kategorinë Patundshmëri
  • 75902 në kategorinë Patundshmëri
  • 75902 në kategorinë All Category
  • 759 ti në kategorinë All Category
  • 759 CC në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione