814 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 11:40 ,

GOLF 7 VITI 2013 i sapo Doganuar ne RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:39 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 08:28 ,

SHITET BANESA NE QENDËR TË PRISHTINËS

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
16 Sht 08:28 ,

LESHOHET ME QERA BANESA NE QENDER TE PRISHTINËS

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
16 Sht 08:28 ,

LESHOHET ME QERA BANESA NE QENDER TE PRISHTINËS

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
16 Sht 08:28 ,

SHITET BANESA NE QENDER TE PRISHTINES

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
16 Sht 08:27 ,

BANESA NE QENDËR TË PRISHTINËS

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
16 Sht 08:27 ,

SHITET BANESA NE QENDER TE PRISHTINES

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
13 Sht 14:35 ,

Citroen c3 1.6 hdi 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 20:37 ,

Mercedes E Clas 220CDI AUTOMATIK RKS

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 14:56 ,

U SHIT FLM GOLF 4 1.9 TDI VITI 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

  • 814 në kategorinë All Category
  • 814 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 814 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 814 në kategorinë All Category
  • 814 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 814 në kategorinë All Category
  • 814 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim