817 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

12 Korr 10:55 ,

Citroen Evasion Diesel Familiar 8 ulese

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 01:59 ,

Mercedes benz

1 750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 23:38 ,

Mercedes

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Qer 23:36 ,

Mercedes w210 E290

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Qer 21:02 ,

AUDI A6

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 13:50 ,

Shtepia ipet me qira

Numri i dhomave: > 10
24 Pri 23:32 ,

Renault Trafic 2012 2.0 Dci ndrrim me kerre

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 20:09 ,

Renault Trafic 2.0 DCI 2012 i sapo Doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 18:39 ,

Pikap VW Caddy 1.9 SDI 1 Vjet Regjistrim

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 00:08 ,

Renault Trafic 2.0 DCI 2012 I SAPO DOGANUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 18:19 ,

Renault Trafic 2.0 Diesel 2012 i sapo Doganuar

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

  • 817 në kategorinë All Category
  • 817 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 817 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 817 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim