843 258 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 204

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 843 258,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 843 258 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:40 ,

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 2016 -AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:39 Shitorja ,

PASSAT B8 2.0 TDI 2017 I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:38 Shitorja ,

MERCEDES E 350 CDI 2012 I DOGANUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:38 Shitorja ,

TOUAREG 3.0 TDI I DOGANUAR 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:37 Shitorja ,

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 245PS 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:37 Shitorja ,

AUDI A6 3.0 TDI 2014 SLINE 3x

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 Shitorja ,

MERCEDES GLE 350 CDI 4 MATIC 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:36 Shitorja ,

BMW X5 30D X-DRIVE 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:35 Shitorja ,

GOLF 7 2.0TDI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:35 Shitorja ,

AUDI A6 3.0TDI SLINE 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Shitorja ,

GOLF 6 2.0 TDI 2010 I DOGANUAR AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Shitorja ,

AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:33 Shitorja ,

MERCEDES E 220 CDI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:33 Shitorja ,

MERCEDES E 220 CDI AMG LINE 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:30 Shitorja ,

MERCEDES E 220 CDI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:30 Shitorja ,

BMW X3 2.0 D XDRIVE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Shitorja ,

PASSAT 1.6TDI 2016 HIGHLINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:29 Shitorja ,

MERCEDES C220 CDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Shitorja ,

MERCEDES E 350 CDI 4 MATIC AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 HDI 150000KM 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:28 Shitorja ,

Tiguan 2.0 tdi 2018 Highline

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 11:59 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 08:38 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI -ERDI-

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 17:33 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 02:02 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 17:20 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 21:26 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 20:03 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 17:54 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 17:45 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 12:50 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 10:43 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 12:52 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 16:40 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 19:16 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 16:33 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 843 258 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

843 258 843 258 843 258 843 258 843 258

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione