898 744 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 19:37 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD RKS 4 MUJ KLIM PERFEKT

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 ,

OPEL ASTRA 1.6B KLIM PERFEKT

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 12:07 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD RKS 4 MUJ KLIM PERFEKT

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 12:18 ,

PEUGEOT 307 2.0 HDI RKS 8 MUJ PERFEKT

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 11:48 ,

OPEL ZAFIRA 2.2 DTI OPC RKS 2 MUJ KLIM PANORM

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 13:55 ,

OPEL CORSA 1.2B RKS 8 MUJ KLIM PERFEKT

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 13:55 ,

OPEL ZAFIRA 1.8B RKS 6 MUJ 7 ULSE PERFEKT

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 14:17 ,

RENAULT MEGANE 1.5DCI RKS 7 MUJ PERFEKT

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 01:36 ,

Renault Clio 1.2 B RKS KLIM FUNKSION

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 13:53 ,

OPEL VECTRA 2.2 DTI GTS RKS PERFEKT

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 08:56 ,

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE RKS 8 MUJ PERFEKT

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 15:37 ,

VW PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION FULL EXTRA

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 16:55 ,

OPEL VECTRA GTS 2.2 DTI RKS SPORT

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim