Agregat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 15:32 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI, Automatik DSG.

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 ,

Agregat

35 EUR


  • Agregat në kategorinë All Category
  • Agregat në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Agregat në kategorinë Të tjera
  • Agregat në kategorinë Hapsirë afariste
  • Agregat në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Agregat në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Agregat në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Agregat në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Agregat në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Agregat në kategorinë Të tjera

Në fillim