Ajrore | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 12:12 ,

URGJENT SHITET SHTEPIJA ME LOKAL DHE 6 ARI TRUALL

130 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
13 Jan 09:37 ,

Shitet golf 6 TDI 2.0 Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 22:02 ,

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 00:43 ,

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 15:27 ,

Shitet shtepia ne Prishtine

84 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 9
22 Tet 14:27 ,

KIA SOUL STONIC

18 720 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 12:15 ,

KIA SOUL STONIC

14 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Kërkime të ngjashme

Ajrore Ajrore Ajrore

Në fillim