Aksidentuar | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 664
Të tjera , 2
19 Tet 19:50
Linku:
,

Mercedes Benz CLA 180 - AMG Line

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Sot 01:03 ,

VW SHARAN 2.0TDI 2011 i aksidentuar

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:54 ,

SEAT IBIZA 1,4 TDI IDoganuar homologim

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:52 ,

Golf 6 1,6TDI iDoganuar

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:02 ,

Shitet Gjipi i Aksidentuar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 ,

VW Volkswagen Phaeton 2007 3.0 TDI Dizel 225 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:18 ,

Mercedes B 200 CDI Automatik Panorame Doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:17 ,

Seat Exeo 2.0 tdi Automatik i Doganuar Homologim

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:17 ,

Golf 1.9 tdi Comfortline Doganuar Homologim 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:13 ,

Blejm Vetura Rks Pa dogan Defekt T Aksidentuar

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Tet 13:03 ,

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Tet 13:03 ,

Blejm Vetuar Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Tet 13:03 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 13:03 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

2 440 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Tet 13:02 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Tet 13:02 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Tet 13:02 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Tet 13:01 ,

Blejm Vetuar Rks Aksindentuar pa Dogan Defekt Etj

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Tet 13:01 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Tet 13:01 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan etj

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Tet 12:32 ,

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Tet 12:00 ,

Blej vetura te aksidentuar

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 12:00 ,

Blej Vetura te AKSIDENTUAR

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Tet 11:59 ,

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUAR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Tet 11:59 ,

Blejm vetura te aksidentuar

50 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Tet 11:59 ,

BLEJM OPEL CORSA

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 11:58 ,

BLEJ GOLF 6

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Tet 11:58 ,

BLEJ AUDI A3

4 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 11:57 ,

Blej Vetura te AKSIDENTUAR

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Tet 11:57 ,

Blejm Fiat Punto

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Tet 17:57 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 15:24 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 20:18 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Tet 19:50 ,

Mercedes Benz CLA 180 - AMG Line

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Tet 15:29 ,

Opel Corsa 1.3 EcoFlex

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 20:29 ,

Shitet bmw 525

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Tet 20:52 ,

Audi A3

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999


Në fillim