Aksidentum | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 163
Të tjera , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Aksidentum,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Aksidentum Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:40 ,

Blej vetura pa dogan ������ Rks

990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:47 ,

Mercedes 250 dizel regjistrim 1 vit i aksidentum

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 08:03 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN 049558444

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 05:36 ,

Opel Corsa OPC 1.6 Turbo 16V 210ps 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 00:33 ,

Ford

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 08:25 ,

shes chrysler voyager te aksidentum rks i qlajmrum

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 20:16 ,

Golf3

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 07:38 ,

BLEJ VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 07:36 ,

blej vetura pa dogan ������

600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 22:59 ,

Shes golf 2 1.6 benzin rks

360 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 21:42 ,

BLEJ VETURA .AKSIDENTUAR .NDESHJE.

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 23:50 ,

Shitet golf 2 1.6 benzin i aksidentum perpara

400 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Shk 09:22 ,

VW Ceddy 1.9 TDI 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 16:11 ,

FORD TRANZIT 2.0 TDI RKS 9 MUJ I AKSIDENTUM V.P 2006

1 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Jan 22:03 ,

Golf2 1.6i 1991 RKS

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 19:59 ,

Shitet golf 2 i aksidentum per pjes

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 13:04 ,

Blej vetura qe si perdorni per pjes pa dogan, rks

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 10:56 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 16:10 ,

Shitet fiat punto automatik i aksidentum

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 20:28 ,

Blej Smart ForTwo

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Nën 21:43 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUM APO ME DEFEKTE《《��

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 13:37 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Tet 17:55 ,

Mercedes 250

2 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Tet 12:15 ,

Kerkoj passat 1.8 benzin te aksidentum

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 12:36 ,

Blej Golf 4

21 Sht 13:04 ,

Blej Golf 4

12 Sht 23:32 ,

cadyi1.9 sizell

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 18:46 ,

Range rover

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 08:53 ,

She's ose ndroj e aksidentume n tabele t huja

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 11:28 ,

Mercedes E200 94 i aksidentum

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 08:17 ,

gollf 4 ocean i bom aksidentum

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 09:13 ,

Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 21:35 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 22:50 ,

Kerkoj pasat b4 te aksitentuar

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 23:38 ,

Kekoj golf 2 1.8

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Aksidentum | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione