Aksidentun | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 46
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Aksidentun,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Aksidentun Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Maj 19:30 ,

Pikap aksident flm merrjep u shit

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 12:56 ,

Golf4 te aksidentun per pjes BLEJ

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 17:48 ,

Blej Golf 4

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 16:25 ,

Shitet golf 5 i aksidentun 1 vit regjistrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Sht 16:32 ,

Fiat Ducato

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 11:41 ,

Touran 2.0 TDI 7ulëse

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 11:40 ,

Touran 2.0 TDI 7ulëse

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 11:40 ,

Touran 2.0 TDI 7ulëse

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 16:06 ,

Mercedes c220

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 08:47 ,

Blej reno clio renault

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 12:32 ,

Shitet 190 I aksidentun

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 19:54 ,

golf 3 1.8 benzin pa.dokumenta

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 16:21 ,

Shitet urgjent

1 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 21:53 ,

Shitet mercedesi i aksidentun

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 13:05 ,

Reno clio i aksidentun

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 15:08 ,

Honda CBR

1 000 EUR

Viti: 1998
02 Pri 08:18 ,

Shitet I aksidentun

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 20:13 ,

Reno clio

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 18:27 ,

Bmw 320d

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 15:20 ,

Shes t2 .

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 21:57 ,

U shit flm merrjep

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 23:31 ,

kerkoj golf 4 te aksidentun rks

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 13:23 ,

Kerkoj golf 4 te aksidentun me tarka kosovare

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 12:41 ,

Fiat dubllo I Aksidentun

950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 18:02 ,

Golf 2 I aksidentun

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 13:28 ,

Golf 2 dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Jan 17:27 ,

Honda civic 1,6 i sapo ardhur nga zvicrra

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 18:46 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 22:57 ,

Blej golf 4 te aksidentun mundsisht 4 dyr

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 21:10 ,

Golf 2 dizell 1.6 miniturbo

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 18:56 ,

Opel Astra 1.9 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 19:12 ,

Mercedes 190 disel 99 viti par i regjistrimit

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Aksidentun | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione