Alarm | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 21:25 ,

Shes shtepin me dy lokale Hajvali

50 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 21:25 ,

Audi A4 1.8 turbo Automatik S-line

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:25 ,

Audi A4 1.8 turbo Automatik S-line

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 105Ps 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:14 ,

Polo 1.6 tdi sapo ardhur shum e rujtne 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:14 ,

Polo 1.6 tdi sapo ardhur shum e rujtne 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 ,

VW POLO 1.6 TDI HIGHLINE SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:01 ,

shitet mercedes 190 d

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:59 ,

VW TOURAN 1.9TDI 2010 ����PA DOGAN ����

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim