Aparat per saldim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

23 Pri 12:19 ,

Aparat saldumi

700 EUR

08 Mar 12:38 ,

Aparat Per Saldim

200 EUR

Në fillim