Aparat saldimi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

24 Sht 09:50 ,

Shfajc

280 EUR

29 Mar 22:19 ,

Shiten komplet

3 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999


Në fillim