Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi 1999 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 1999,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi 1999 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:36 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:36 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:39 Vetura , Gjilan

Audi A6 1.9 Dizel rks 10 muj vp 1999

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 22:07 Vetura , Prishtinë

Audi A4 B5

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 21:40 Vetura , Therandë

VW Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 19:00 Vetura , Gjilan

Audi A6 1.9 Dizel rks 10 muj vp 1999

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 16:06 Vetura , Therandë

MAZDA B2500

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 02:27 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 12:29 Vetura , Therandë

FORD RANGER

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 18:02 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 1.9TDI RKS 21/7/2023

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 06:31 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Drenas

Pjes Audi,Clio,Corsa

505 EUR

27 Shk 16:12 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

24 Shk 23:46 Të tjera , Ferizaj

Shiten Youtube views

14 Shk 19:59 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet audi a6 dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 09:50 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedes B200 6 vite 1 pronar

6 000 EUR Price Reduced

12 Shk 11:54 Vetura , Prishtinë

SHES AUDI A6 DIZEL 2.5 TDI VITI 1999 RKS 5 MUJ

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 23:28 Vetura , Lipjan

Audi A3 1.6 Benzin SL 1999 Black

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 10:13 Vetura , Prishtinë

SHES AUDI A6 DIZEL 2.5 TDI VITI 1999 RKS 5 MUJ

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 18:33 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Jan 13:16 Vetura , Therandë

BMW 525D AUTOMATIC

2 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 11:20 Vetura , Mitrovicë

BLEJ VETURA 500-5000€ super qmime!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Jan 21:02 Të tjera , Ferizaj

Shiten youtube views

16 Jan 03:15 Vetura , Pejë

TOURAN 2.0TDI AUTOMATIK 2013 RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 16:13 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Jan 01:22 Të tjera , Ferizaj

Instagram followers

11 Jan 01:22 Të tjera , Ferizaj

Instagram followers

11 Jan 01:22 Të tjera , Ferizaj

Instagram followers

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi 1999 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione