Audi 80 b4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 21:30 ,

Audi 80 dizel

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:01 ,

SHES.(.DY.COPA.DHI.QUMSHTORE) RACES T MIR

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:00 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedes.124.190.200.250.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:59 ,

Motorra(1.9.dizel)(per.golf.2.3)komba.t2.t3.t4)etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:56 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:53 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:52 ,

Fara.drita.shtopa..per mercedes. 124.200.250.300.

15 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:51 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:50 ,

Kry.t.vollanit.hidraulik.per.mercedes.124.190.250

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:49 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

10 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:48 ,

Diferencjall.per.mercedes 124.190.200.250.300.etj

30 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:47 ,

Menjaq..5.shpejtsi. per mercedes.124.190.200.250.

50 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 01:48 ,

Radion per VW prej vitit 2005 deri n2009

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Gush 01:43 ,

Radion per VW qmimi i padiskutushem

60 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 10:48 ,

Audi 80 b4

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 13:08 ,

Audi b4

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 19:54 ,

Audi 100 2.3 E Benzin Viti 01.01.91 Bajm Ndrim

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 19:54 ,

Audi 100 2.3 E Benzin Viti 01.01.91 Bajm Ndrim

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 19:18 ,

V.p Opel vectra 1.6 Benxin Rks 28 4 2020

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 22:25 ,

Shitet audi 80 b4 1992 benzin 2.0

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Korr 15:55 ,

AUDI 80 B4 1.9 DISEL

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 23:31 ,

Shes 2 bika.per..mish...shum t mir.. mish bijo

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 09:05 ,

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 08:53 ,

Jan shit flm merrjepe

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 08:53 ,

Jan shit

50 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 18:25 ,

Audi 80 b4 2000kubika benzin

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 19:52 ,

U shit

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 19:02 ,

Audi 80 B4 ///S2 1.9 TDI 1994

2 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 22:42 ,

FELLNE 14 AUDI PEUGEOT FORD TOYOTA ����

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Qer 22:15 ,

audi 80 b4

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 02:20 ,

Audi 80b4

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 12:12 ,

audi 80 b4

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 20:22 ,

Audi

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Maj 01:48 ,

��Peugeot 607 Dizel Rks 7 muj Klim Boj Ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999


Në fillim