Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A3 s line 2010 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi A3 s line 2010,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi A3 s line 2010 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:58 Vetura , Prishtinë

BMW X1 2.0 DIZELL AUTOMATIK X DRIVE RKS 2010

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 Vetura , Gjilan

PIKAPI PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 2010 -me klim

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 10:00 Vetura , Prishtinë

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 09:14 Të tjera , Prishtinë

10k Followers 35$

1 EUR

24 Shk 18:26 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot Expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn, 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 22:37 Vetura , Ferizaj

Shes Peugoet expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 10:03 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0TDI automatik supergjendje

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 23:49 Vetura , Vushtrri

Shes Audi A3 1.9TDI S-line Rks 10Muj Klima Tronik 2010 ��

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 09:30 Vetura , Gjilan

Polo 1.6 tdi 2010 1 vjet rks ne gjendje prefekte

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 12:36 Të tjera , Prishtinë

Kontejnera

01 Tet 12:59 Vetura , Mitrovicë

AUDI A3 (Automatik)

9 900 EUR

11 Gush 16:47 Vetura , Therandë

Audi A3

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 23:45 Vetura , Ferizaj

Audi A3 Ambition 1.6 Automatik

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 13:01 Vetura , Prishtinë

Reno grand espace 2.0 dizel pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Gush 08:45 Vetura , Skenderaj

Audi A3

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 21:34 Vetura , Prishtinë

AUDI A3

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 16:38 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI S-LINE ME DOGAN TE PAGUAR

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 15:19 Vetura , Pejë

Audi a3

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 19:46 Vetura , Prishtinë

Golf 6. 1.6 tdi bluemotion

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 11:15 Vetura , Ferizaj

Audi a5 Quattro&S-Line Full Opsion

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 21:46 Vetura , Drenas

Audi A3 S-Line Cabriolet Full extra

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 13:58 Vetura , Pejë

Audi A3 S-Line 1.6 TDI 2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 15:28 Vetura , Ferizaj

shitet audi a3 urgjent������

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 12:20 Vetura , Ferizaj

shitet audi a3 URGJENT

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 15:39 Vetura , Ferizaj

shitet audi a3

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 12:44 Vetura , Ferizaj

Shitet audi a3

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 13:25 Vetura , Prishtinë

Audi A3 S-Line Plus 170 hp

7 900 EUR

15 Qer 19:02 Vetura , Ferizaj

Shes Audi A3 TDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:02 Vetura , Fushë Kosovë

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 11:50 Vetura , Prishtinë

Audi a3 s line

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 01:38 Vetura , Prishtinë

U shit flm

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 12:54 Vetura , Prishtinë

Audi A3

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 13:56 Vetura , Gjilan

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 13:30 Vetura , Ferizaj

golf 2 gti

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Gush 09:05 Vetura , Prishtinë

Audi A3 S-Line Plus 170 hp

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 14:44 Vetura , Prishtinë

Audi a3 2010 s line

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 22:47 Vetura , Prishtinë

Passat 1.6 tdi 2010 angle tel 044113016

2 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Maj 09:45 Vetura , Malishevë

Audi a3 s line facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 07:32 Vetura , Prishtinë

Audi A3

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 22:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 3X Sline 170 ps sportback

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Tet 13:36 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Audi A3 2010 S-line

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 11:17 Pjesë dhe Pajisje për celularë , Prishtinë

Vr box

20 EUR

14 Nën 18:26 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 full extra

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Qer 16:45 Vetura , Prishtinë

Audi a3 2.0 TDI rks 2010

11 555 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi A3 s line 2010 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione