Audi a3 2002 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 217

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a3 2002,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a3 2002 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:22 ,

Ford Transit 2002 Pa Dogan

Histora e veturës

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:39 ,

Veture e vogel me klime dhe pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:17 ,

BMW 320D ***Nderrim***

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:17 ,

Renault Megane *Nderrim*

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:16 ,

Renault Scenik

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:16 ,

Renault Clio

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 09:31 ,

opel Astra 1.7 Dizell 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 11:25 ,

PJES PER ZAFIRA 2.2 benzin//2.0Dti

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 16:41 ,

Audi A3 vp 2002 1.9 TDI

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 08:46 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 12:20 ,

Audi A3 STurbo

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 23:02 ,

Golf 4 1.9 tdi di kuqe rks 5 muj

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:33 ,

Golf 4 1.9 tdi rks 7 muj

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

Histora e veturës

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 16:42 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 17:28 ,

Audi A3

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:09 ,

Shitet audi a3

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 01:12 ,

Shiten perdet per Audi A3 2002-2012

Histora e veturës

40 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Nën 12:29 ,

Audi a3 1.8 v5 2002

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 14:21 ,

Pjes per audi, golf , pollo,

Histora e veturës

7 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 01:25 ,

Golf 4 1.9 tdi rks 2002

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 20:18 ,

Ushitt flmmm

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:06 ,

Shitet Urgjent!

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 11:24 ,

bora 1.9 tdi di tkuqe 6 shpejci

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 12:48 ,

audi a6 2.5 tdi pa dogan

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 22:41 ,

U shit

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 02:48 ,

U shit

Histora e veturës

700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 09:13 ,

AUDI A3 1.9 TDI 6 SHPEJTSI 2002 RKS

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 13:56 ,

audi 3

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Korr 11:01 ,

PJESË PËR VW BORA

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 11:00 ,

Pjesë për golf 4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 11:55 ,

Audi A3 4 dyer

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:02 ,

pikap ford

Histora e veturës

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 21:47 ,

zafira 2.0 dizell rks

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 18:16 ,

Audi A4 2.5Tdi v6 Ndrrimi i mundshem

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a3 2002 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione