Audi a3 2006 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 16:58 ,

BMW 120D - 2.0 DIZELL - VITI 2007 - FULL OPSIONE -

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:18 ,

Chevrolet Aveo 1.3 Diesel Ecotec

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

Vw Tiguan HighLine BlueMotion DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:39 ,

Shitet Golf 5 Plus mundsi ndrrimi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:53 ,

Pjes Per Audi A4 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 Shitorja ,

Peugeot 207 1.6 Hdi Viti 2006 Rks 1 Vit

4 444 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:25 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:48 ,

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:47 ,

AUTO PJES & SERVIS PER KIA CARNIVAL 2.9 CRDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:54 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

14 850 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 22:36 ,

Audi A3 - 2.0TDi

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 22:21 ,

Honda Civic 173.000km

7 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 19:42 ,

vw caddy 1.9 tdi automatik dsg

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 10:39 ,

Shitet audi a3 1.6 benxin 1 vit rigjistrim 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 13:55 ,

Passat 3c

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 11:46 ,

Audi A3 2.0 dizell

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Tet 18:09 ,

Shitet Ndrrohet Audi A3

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 22:02 ,

Shes audi a3 2.0 tdi viti 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 12:32 ,

opel astra 1.7 pa dogan 6 shpejci

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 12:31 ,

Audi A3

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 18:26 ,

U SHIT NGA A,S ALBANI FLM

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 23:35 ,

Opel Combo 1.7 Diesel Viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 10:56 ,

Shes bmw 2.0 automatik full extra

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 13:15 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 15:26 ,

Audi A3 dizel

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 03:52 ,

U shitt

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 22:12 ,

Audi A4 2.5Tdi v6 2006

6 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 12:27 ,

Audi A3 2.0 TDI DSG S\Line 2006 full opcion

6 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 10:04 ,

Audi a3 2.0tdi 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 23:01 ,

Shitet audi a3 2.0 dizell RKS

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 12:15 ,

Audi A3 2.0 170PS

6 800 EURNë fillim