Audi a3 2008 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 01:51 ,

AUDI A3 2008 2.0 tdi full ekstra RKS

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 ,

GOLF 5 2.0 TDI 140 PS KLIM RKS 1 VIT V.P 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:42 ,

Mercedes E 220D Avangarde 9G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:41 ,

Mercedes C200 2.2 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:05 ,

Audi A3 2.0 TDI Klimatronik Senzore RKS

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:41 ,

URGJENT VW Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:22 Shitorja ,

Bmw 335D Mbi 400 Ps Viti 2008 Automatik

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:01 ,

Shes AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK CABRIOLET S-LINE

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:46 ,

Citroen Berlingo 1.9 Diesel 2008 RKS 1 VIT

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:03 ,

Audi a6 Allroad 3.0tdi Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 ,

SHES AUDI A3 1.9 TDI 77 KW 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:13 ,

REXTON 270 CDI AUTOMATIK 2008(mundsi ndrrimi) 4WD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:31 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:14 ,

Mercedes c200

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 11:37 ,

VW Touareg 2008 facelift led

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 08:19 ,

Pjese per Audi A3 1.9 - 2.0 TDI / 2.0 FSI

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 10:54 ,

Alfa Romeo 159 1.9Jtd 08

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 14:37 Shitorja ,

Audi a3 2.0 Tdi 2X S-line 'Automatik' DSG Vit 2008

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 18:34 ,

Nissan X-Trail 2.0dci "2008" facelift

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Sht 09:20 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 09:26 ,

Mercedes R-Class 320CDI 4Matic 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 17:32 ,

Shes Audi A3

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 16:22 ,

Mercedes B class -vp 2008 Automatik

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim