Audi a4 2016 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 02:00 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 01:59 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 01:57 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 01:57 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 01:56 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 01:56 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:49 Shitorja ,

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:58 ,

BMW 328i F30 M TECH 2.0 BENZIN I DOGANUAR

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:28 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:28 ,

Audi A3 SportBack 2017 - 2.0 TDI - S Tronic

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:35 ,

Audi A4

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:22 ,

AUDI A4 2.0TDI AUTOMAT F1 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:20 ,

Audi A4 2.0-TDI Automatik 190 PS

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:59 ,

Audi a4

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:38 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 06:43 ,

Audi A4 dizel 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 01:23 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 01:18 Shitorja ,

Rent a Car Dardania +38345880888 cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 01:17 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 01:10 Shitorja ,

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 01:09 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 01:09 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 19:23 ,

VW Golf 7 1.2 TSI Viti 2016 RKS Vetëm 127.000 km

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim