Audi a8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 20:59 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:59 ,

PASAT 2013 2.0 DIZELL AUTOMATIK 1 VIT RKS

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:57 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:52 ,

AUDI A8 4.2 TDI QUATRO E DOGANUAR RKS FULL OPSJON

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:47 ,

VW PASSAT 1.6 TDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:37 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX / ME DOGAN

5 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim