Audi quatro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 18:54 Shitorja ,

Audi A5 3.0 TDI Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 Shitorja ,

Audi A6 3.0 TDI Allroad Quatro

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:52 Shitorja ,

Audi A5 3.0 TDI Quatro S-line

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:27 ,

SHES AUDI Q5 3.0 TDI QUATRO S LINE I DOGANUAR 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:03 ,

Audi Q5 2.0 TDI Quatro 2010 Automatik Me Dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 ,

Audi A8 3.0 TDI Viti 2004 Automatik Quatro RKS

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

Audi A6 3.0 TDI S_Line Viti 2010 Quatroo Manuel

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

audi a6 3.0 quatro

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:07 ,

Audi A4 2.5 TDI Quatro

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

Shitet ose ndrohet Audi Q7

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:24 ,

AUDI A6 QUATRO FULL

18 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 ,

Audi A6

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:56 ,

Audi a6

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:25 ,

audi a5 3.0 tdi quatro

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:15 ,

SHES AUDI A6 2013 3.0 AUTOMATIK QUATRO LËKURË

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 23:25 ,

Audi A6 BiTurbo 2015

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Sht 22:59 ,

AUDI A8 TDI 3.0 QUATRO DIESELL AUTOMATIK VITI 2013

21 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 18:05 ,

AUDI A8 FACELIFT 3.0 TDI LONG VERZION QUATRO 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 14:48 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 tdi quatro automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Sht 10:55 ,

audi a4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 10:16 ,

AUDI A6 QUATRO 3.0TDI RKS AUTOMATIK

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 14:08 ,

Audi A6 3.0 Tdi Quatro Automatik Viti 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 19:20 ,

AUDI Q5 SLINE FACE LIFT 3.0 TDI VITI 2013 QUATRO

18 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 13:09 ,

AUDI Q5 Automatik Sline

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:01 ,

AUDI A6

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 19:40 ,

Audi

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 13:26 ,

AUDI A6 , 2011 QUATRO 3.0, 250 PS DIESEL

16 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 17:51 ,

Audi A8 dizel

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 21:36 ,

Audi a5

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 18:28 ,

Audi A4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 21:09 ,

Audi a5

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 00:11 ,

Shiter Audi Q7

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 15:52 ,

Audi A6

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 20:32 ,

Shitet Audi A4 2.5 disel

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 11:59 ,

SHITET AUDI A6 2.7 TDI QUATRO

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 14:15 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 15:54 ,

Shitet Audi A5 quatro

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 15:18 ,

Audi a5

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 10:15 ,

Audi 80 Quatro 4x4 Funksional Rks

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 10:59 ,

Shitet Dhe Ndrrohet

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 15:39 ,

Audi A8 4.2 Quatro

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 15:34 ,

Audi A8 4.2 v8 quatro

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Kërkime të ngjashme

audi quatro Audi quatro

Në fillim