Audi tt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi tt,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi tt Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Korr 23:36 ,

Audi TT

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 14:45 ,

Rent a car "KORRA"044 77 88 33dhe 049 77 88 33

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Qer 11:22 ,

Rent a car KORRA 044 77 88 33......049 77 88 33

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Qer 11:21 ,

Rent a car KORRA 044 77. 88.33 dhe 049 77 88 33

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 12:37 ,

Rent A car KORRA 044 77 88 33 dhe 049 77 88 33

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Qer 12:36 ,

Rent a Car 044-77-88-33 ' KORRA ' 049 77 88 33

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:38 ,

Audi a3 1.8T

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 21:33 ,

Audi a3 1.8T

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 21:33 ,

Audi a3 1.8T

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 21:08 ,

Audi A3 1.8T

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 15:44 ,

AUDI TT

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 18:24 ,

shitet vetura

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 18:16 ,

audi TT

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 08:25 ,

Audi TT Turbobenzin Quattro Sport Bej Ndrrim

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 22:02 ,

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 00:43 ,

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 17:10 ,

Audi TT

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 09:19 ,

Audi TT

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 11:04 ,

shitet

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 19:48 ,

Shitet Audi TT

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Shk 12:55 ,

Audi TT 2.0 quttro

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 22:22 ,

Shitet boj ndrrim

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 19:30 ,

Audi tt slin 1.8 benxin

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 15:57 ,

Audi TT 8j 01.03.2007

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi tt | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione