Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automat,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automat Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 10:57
Linku:
Vetura , Prishtinë

Vw Passat Alltrack 2.0 tdi Automat

95 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 10:56
Linku:
Vetura , Prishtinë

Vw Passat Alltrack 2.0 tdi Automat

95 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 20:34 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 1.6 NAFTE AUTOMAT 2015

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:09 Vetura , Ferizaj

Mazda 6, Diesel, AWD, Automat

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:30 Vetura , Ferizaj

2021 VW-Tiguan R-Line 200ps disel 4x4 Automat Modeli i ri

39 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 16:05 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 GTI*VITI 2016* 2.0GTI BENZIN��230PSS�� DSG AUTOMAT

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:00 Vetura , Prizren

Cla220 cdi super gjendje okazion 18000€ i diskutueshem

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:59 Vetura , Prizren

Phaeton 4X4 okazion 9.999€

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:53 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz E-Klasse E220

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 21:10 Vetura , Prishtinë

Mercedes C 220 CDI 6SHPEJTSI PA DOGAN 2002

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 19:08 Vetura , Ferizaj

TIGUAN TDI 2021 R-LINE DISEL 200PS/4MITION 4x4 AUTOMAT

37 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Mar 02:35 Vetura , Prishtinë

Volkswagen Passat Businessline DSG

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 22:10 Vetura , Pejë

Passat 2.0 Tdi Automat Karavan

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Mar 20:20 Vetura , Besianë

TOUAREG 3.0 TDI 4MOTION AUTOMATIK

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 15:06 Vetura , Kastriot

X3 2.0 DISEL AUTOMAT 4X4 1 VIT RKS

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 19:21 Vetura , Ferizaj

Renault scenic me 7 Ulse Auomatik

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Mar 03:04 Vetura , Prishtinë

Jeep wrangler 3.6 viti 2014

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 20:04 Vetura , Burim

B clas

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 11:24 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo S60 2.4 DISEL AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 10:57 Vetura , Prishtinë

Vw Passat Alltrack 2.0 tdi Automat

95 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 10:56 Vetura , Prishtinë

Vw Passat Alltrack 2.0 tdi Automat

95 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automat | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • automatik në kategorinë Makina
  • automatik në kategorinë Makina
  • Automatik në kategorinë Vetura | BMW | 325 | Seri 3
  • Automatik në kategorinë Vetura | Lamborghini
  • automatik në kategorinë Vetura | Ford | Maverick
  • automatik në kategorinë Vetura | MINI | Countryman
  • Automatik në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | New Beetle
  • automatik në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML 270 | ML-Class
  • automatik në kategorinë Vetura | Ford | Kuga
  • Automatik në kategorinë Vetura | Opel | Frontera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione