B7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 08:41 ,

Pasat b7 blumotion comfortline

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 ,

passat b7

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:27 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI ME LLEDA FULL EXTRA 2014 RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 ,

PASSAT B7 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

PASSAT B7 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VITI 213

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:10 ,

shkoda oktavia 1.6 TDI viti 2016 euro 6 regjistrim 7muj

7 350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:08 ,

GOLF 5 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 6 VITI MODEL 2008 RKS 6 MUJ

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:46 ,

SHES PASSAT B7 2.0 TDI - AUTOMATIK - full opcione

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:31 ,

Passat B7 2.0 viti 2014 Urgjent

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

Passat B7 2.0 TDI 2012 Bluemotion (Pa Dogane)

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 Shitorja ,

Passat B7 2.0 TDI 4 motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:04 ,

BLEJM VETURA DEFEKT APO QE NUK I PERDORNI VW BMW

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:04 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI VW GOLF MERCEDES

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:02 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:02 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 ,

Shes Pasat B7 2.0 automatik me rks 11 muj

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:47 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:47 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:46 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:45 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 19:45 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:45 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:44 ,

Blej vetura pa dogan- Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:21 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Automatik DSG 170 Ps Highline

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:12 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps rks 1 vit

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:48 ,

VW Passat B7 2.0 Manual FullOpsion

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:47 ,

VW Passat B7 2.0 DSG 170ps Kamera FullOpsion

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:12 ,

Passat B7 2.0 Automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:47 ,

PASSAT B7 2.0 TDI 2013 DSG NGA ZVICRRA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:29 ,

shes passat b7 2.0 dizel Automatik me dogan 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:51 ,

PASSAT B7 2.0 TDI 2013 DSG NGA ZVICRRA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 ,

VW PASSAT B7-13

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 ,

VW PASSAT B7-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:53 ,

Passat b7 1.6 TDI Automatik 2013 Pa Dogan

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:48 ,

Shiten Gomat 205/55/16

140 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:35 ,

FK119 Shitet banesa 63.12m2 te Eliza B7

500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

Kërkime të ngjashme

b7 B7 B7 b7 B7 B7 B7 B7 B7 B7

Në fillim