B8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 15:20 ,

Passat B8 2.0 TDI DSG Me Liber Regjistrimi i Par RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:19 ,

shkoda oktavia 1.6 TDI viti 2016 euro 6 regjistrim 7muj

7 350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 ,

GOLF 5 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 6 VITI MODEL 2008 RKS 6 MUJ

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 ,

Passat b8, 2015 , 2.0 tdi, DSG gjendje te garantuar.

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:02 ,

passat b8

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK DSG FULL OPSION 180KM - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:49 Shitorja ,

VW Passat B8 Limuzin 2.0 TDI DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:58 Shitorja ,

PASSAT B8 2.0 TDI 2017 I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:55 ,

VW PASSAT B8 2.0 TDI DSG ME LLED ME DOGAN 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:11 ,

Passat B8

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:45 ,

BMW 525 XD (3.0) xdrive 4x4 Facelift nga ����

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:03 ,

VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2014 I DOGANUAR

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:18 ,

VW Pasat B8 TDI-DSG 2016

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08 ,

Pasat B8 2.0Tdi Bluemotion (Dsg)

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:47 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 20:47 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:47 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:46 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:45 ,

Blej vetura pa dogan- Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:59 ,

Shitet passat B8

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:58 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps rks 1 vit

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:28 ,

PASSAT B8

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:20 ,

Wv Passat B8 2.0 TDI BLUEMOTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:27 ,

Passat 2.0 tdi

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 ,

Passat b8 2.0 Tdi bluemotion

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:56 ,

Passat B8 2.0 TDI DSG 190 Ps

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:46 ,

Passat 2.0 Tdi DsG 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:25 ,

Passat B8 2015 HiGHLINE 190pss Dsg

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:47 ,

VW PASSAT B8 MODEL 2019

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 09:46 ,

Passat B8

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:42 ,

SHITET NDRROHET ME BANES NË PRISHTINË

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 21:10 ,

Passat DSG 2.0TDI

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 16:26 ,

VW PASSAT B8 2.0TDI AUTOMATIK DSG 2014 I DOGANUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Kërkime të ngjashme

B8 b8 B8 B8 B8 B8 B8 B8 B8

Në fillim