Bager | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 19:31 ,

Golf 6 TDI 2.0 I doganuar

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim