Bager volvo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 16:17 ,

GOLF 7 VITI 2013 i sapo Doganuar ne RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:17 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 9 muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 22:39 ,

Pollo 1.2 Tdi Bluemotion 2012

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 09:47 ,

Shitet golf 4 AUTOMATIK TDI

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 08:02 ,

GOLF 4 1.9 TDI VITI 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 15:37 ,

Blej pezho 205

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Gush 10:50 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 08:33 ,

VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Gush 13:43 ,

Shitet Mercedes ML 270 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 10:15 ,

Mercedes GLK 2.2CDI 4Matic I DOGANUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Korr 15:14 ,

Mercedes E Clas 220CDI AUTOMATIK

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim