Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bajme | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bajme,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bajme Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:48 Vetura , Gjilan

Shitet golf 2 benzin 1.6 ne gjendje superiore

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 21:21 Vetura , Prishtinë

Shitet Caddy ne super gjendje

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 16:14 Vetura , Therandë

Bmw

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 05:50 Shërbime Transporti dhe Gërmimi , Ferizaj

Taxi iliri

1 EUR

15 Nën 11:35 Vetura , Prishtinë

Mercedes C 2016 RKS

17 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 13:56 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.2 dizel viti 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Qer 14:07 Vetura , Ferizaj

Shes Veturen 1999

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 18:00 Vetura , Drenas

Fiat

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 00:06 Vetura , Besianë

Vito 2.2 cdi -nderrohet me traktor

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 13:57 Vetura , Pejë

Renault Laguna , në gjendje të mirë

1 450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Tet 16:57 Vetura , Drenas

BMW

5 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 20:17 Vetura , Malishevë

Shes mercedezin c220

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Korr 17:32 Kafshë në fermë , Gjilan

Bik

2 EUR

30 Korr 17:32 Kafshë në fermë , Gjilan

Lopa me viq

2 EUR

14 Korr 13:26 Kafshë në fermë , Gjilan

Shiten te gjitha

15 EUR

30 Maj 09:07 Banesa , Prishtinë

Banesa ne qender te Prishtines

850 EUR

Numri i dhomave: 4
05 Pri 02:55 Vetura , Drenas

Opel vectra

970 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 16:13 Vetura , Drenas

Nisan

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 08:21 Vetura , Ferizaj

Instalus elektrik

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Sht 09:36 Vetura , Kastriot

Golf 3 ( Golf III ) SUPER GJENDJE TIP TOP

1 950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 19:54 Vetura , Gjakovë

Vw 1.7 dizell shes ose ndrroj me kerr te vogel

999 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Qer 14:07 Vetura , Pejë

Hundai Santa Fe Super Qmim Gjendje shume te Mire

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 20:55 Vetura , Drenas

Audi a6

1 800 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bajme | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione