Banes | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 21:55
Linku:
,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 16:34
Linku:
,

BANES ME QIRA (4 dhoma)

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

Sot 21:55 ,

Banes me qera 2DhGjumi 300E ne Mat1 e saporenovuar

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 21:55 ,

Banes me qera Dragodan 2DhGjumi 270E te Meridiani

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 21:55 ,

Banes me qera Dragodan 2DhGjumi 270E te Meridiani

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 21:55
Linku:
,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:54 ,

Banes me qira ne Pejton Nartel Center

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:45 ,

Banes me qira ne Dardani 60m2 !DELTA

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 21:45 ,

Banes me qera ne B.Diellit 2Dh.Gjumi me Termokos

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 21:44 ,

Banes me qera ne Ulpiane per studenta/e 170E

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 21:44 ,

Banes me qera ne Ulpiane me Termokos 2DhGjumi 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 21:44 ,

Banes me qera 2DhGjumi 300E ne Mat1 e saporenovuar

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70


Në fillim