Banes me qira | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 20:56 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:56 ,

Shesim Bandash Per Vetura

555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:55 ,

Shiten Fellne 16 Per Golf 7 6 5 Tiguan Tauran Pass

245 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:54 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:53 ,

BANES ME QIRA TE SLLOVENIA SPORT ME 2 DHOMA 300EUR

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 20:51 ,

VW T5 Transporter Me Rimorkjo 1.9 TDI Pa Dogan

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:50 ,

Banes me qira në Mat1 me 2 dhoma gjumi 270euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100


Në fillim