Bicikleta per femij | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 18:47 ,

Mercedes c 220 2004 motor evo rks 1vit ndrrim

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 20:44 ,

Aaaaa

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 13:26 ,

EXDC

Numri i dhomave: 2
14 Sht 17:38 ,

Shitet bicikleta

25 EUR

02 Sht 10:51 ,

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 22:53 ,

FORD TRANSIT KOMBI

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 22:05 ,

Biciklet

55 EUR

21 Gush 08:47 ,

Arberia Gjilan

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Gush 10:16 ,

Mercedes A 160 2010 AUTOMATIK blueefficiency

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim