Bilardo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:08 ,

BMW 116i VITI 11.2009 FIKS 1 VIT RKS

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:02 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 ,

Mercedes Benz C200 2015 RKS NDRRIM I MUNDSHEM

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:04 ,

GOLD 4 DIZEL TDI 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 ,

Bilardo 9

1 650 EUR

Dje 16:10 ,

Shes bmw 328d 2.0diesel viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:10 ,

Shes reno megane 1.5diesel automatik KM:166909

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:10 ,

Shes paheton ardhun nga Zvicra veq dogan homologim

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:10 ,

Shes tiguan R line 2.0tsi viti 2013 panoram lleda

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:10 ,

Shes passat cc R line 2.0t viti 2014 dsg

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Në fillim