Blet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

09 Nën 19:31 ,

Shes 7 blet

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Sht 16:27 ,

Bled

110 EUR

06 Sht 20:09 ,

Shiten Bletë

4 000 EUR

04 Sht 20:06 ,

Blet

04 Gush 10:13 ,

Bletë

03 Gush 10:00 ,

Shitet isuzi trooper 2.3 d.viti 88 . Ndroj

950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Korr 22:23 ,

Shes blet

100 EUR


  • Blet në kategorinë All Category
  • Bleta në kategorinë All Category
  • Blete në kategorinë All Category
  • Bletet në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Blete në kategorinë Libra dhe Revista
  • Blet në kategorinë Kafshë në fermë
  • Blet në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Bleta në kategorinë Kafshë në fermë
  • Blet në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Bletet në kategorinë All Category

Në fillim