Blete | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

19 Sht 22:21 ,

Pikapo regjistrim deri 31/12/2020

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 20:09 ,

Shiten Bletë

4 000 EUR

04 Sht 20:06 ,

Blet

04 Gush 10:13 ,

Bletë

01 Gush 13:42 ,

Blete

100 EUR

27 Korr 21:12 ,

Blete

580 EUR

27 Korr 10:49 ,

Blete

600 EUR

25 Korr 16:05 ,

Blete

580 EURNë fillim