Bmw 520 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 00:47 ,

PASAT 2013 2.0 DIZELL AUTOMATIK 1 VIT RKS *PERFEKT

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:46 ,

Bmw 520

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:46 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 ,

Bmw 520

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 ,

Bmw 530 XDrive M paket facelift E60 RKS

11 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 ,

Shitet Golf 5 Plus mundsi ndrrimi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 ,

Shitet banesa mundsi kompenzimi me Vetur

650 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:53 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:08 ,

VW PASSAT 1.6 TDI AUTOMATIK 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:26 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 ,

vw t6 2.0 tdi 8+1 ulse me klim rks 2013 ndrrim

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

vw t6 2.0 tdi 8+1 ulse me klim rks 2013 ndrrim

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 ,

DS5 2.0 hdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 ,

Caddy maxi i sapo doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:24 ,

AUDI COUPE GT

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:04 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 19:01 ,

Shitet banesa mundsi kompenzimi me vetur

650 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 18:47 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:47 ,

opel combo 1.7 DTI dizell motorri JAPAN- me doganë

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:46 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:46 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012—— 154.000 KM

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:46 ,

vw golf 6 2.0 TDI-STYLE-viti 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999


Në fillim