Bmw 525 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 15:26 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:11 ,

Shes BMW 525 2.5Dizell Rks Klima Tronik Funkisonal

2 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 ,

Vw CADDY 2.0 SDI,RKS 10 MUAJ, VITI 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:32 ,

CADDY 2.0 SDI viti 2005 RKS 1 vit me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:19 ,

SHES BMW 525 DIESEL RKS 1 VIT KLIM FUNKSIO 2005

4 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:18 ,

BMW 525D RKS 1 VIT FIKS AUTOMATIK FULL EXTRA��

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:14 ,

Bmw 525 tds

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

Citroen C4 2.0 Automatik,7 ulse, 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

Shitet Vw Caddy 1.9 TDI 105 ps pa dogan klim

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 ,

Mercedes Benz C200 2015 RKS NDRRIM I MUNDSHEM

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:28 ,

Citroen C3 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:43 Shitorja ,

BMW 525 3,0D FACELIFT

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:35 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:25 ,

Shes touran 2.0 DSG

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 ,

bmw 525 dizell 2004 rks

6 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:33 ,

BMW 525 Disel Automatik Full Opsione

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:29 ,

BMW 525 E60 2.5

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:04 ,

Alfa Romeo 159 1.9Jtd 08

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 ,

Volvo V60 D5 AWD 2.4 2012 Urgjent

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 ,

Citroen C3 1.4 HDI

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:47 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999


Në fillim